čerpadlo vretenové UNIQUA AQUA T80-36 4";0,9kW; 400V

Napätie 400 V / Max. výtlačná výška 100 m / Max. prietok 36 l/min / Max. ponor 20 m / dĺžka kábla 15m.
Obrázek
-6 %
Odporúčame
Doprava zdarma
Obrázek
Graf
Bežná cena s DPH 362,3 EUR 339,7 EUR 280,7 EUR bez DPH
Kúpiť
Poptat
Dočasně nedostupné
Osobne v predajni:na vyžiadaniePrepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie
KódCVT 1001-15PNprůtok 36l/min-ponor 20 m-délka kabelu 15 m / 2/23VýrobcaČERPACÍ TECHNIKA
Automatická tepelná ochrana:NE
Délka kabelu [m]15 m
Jmenovité napětí [V]:380V~440V
Jmenovitý proud [A]:1,55 A
Oběžné kolo nebo vřetenovřetenové
Plovákový vypínačNE
Ponor maximální [m]20 m
Průměr DN výtlaku1" RP vnitřní závit
Průtok maximální [l/min]36 litrů/min
Rozměry [mm]:610 výška(v);pr.92
Těleso čerpadlaNerezová ocel
Typ ucpávky:Mechanická - karbon/keramika
Výkon elektromotoru [kW]0,90 kW
Výtlak maximální [m]100 m
zobraziť všetko skryť
K tomuto produktu môžete získať za zvýhodnenú cenu
Napätie 400 V Max. výtlačná výška 100 m Max. prietok 36 l/min Max. ponor 20 m Nominálny prúd 1,55 A Priemer výtlaku 1", Priemer čerpadla 92 mm Pracovný dovolený výtlak 80 m, dĺžka kábla 15m.

Technická špecifikácia ponorné vretenové čerpadlo nerezo liatinová konštrukcia karbidová mechanická upchávka SiC/SiC prívodný kábel 15m (na prianie 25,30,35,40,45m) maximálny priemer čerpadla 92 mm asynchrónny elektromotor bez tepelnej ochrany vinutia Použitie čerpanie čistej vody zo studní čerpanie čistej vody z podzemných vrtov zavlažovacie systémy zásobovanie domácností pitnou vodou Ponorné čerpadlo UNIQUA AQUA je určené na čerpanie čistej vody, vody úžitkovej a vody prevádzkovej. Čerpadlo je vhodné na čerpanie vody zo studní, z vrtov s minimálnym priemerom 100 mm na napájanie domácich vodární a vodovodov, prípadne na postrek v záhradníctve, s maximálnym ponorom v čerpanej kvapaline 20 metrov. Čerpadlo nie je určené na čerpanie odpadovej vody. Použitie čerpadla na čerpanie horľavých kvapalín, toxických a agresívnych (zásady, kyseliny) látok, ropných produktov a olejov všetkých druhov nie je dovolené. Tiež je zakázané použitie čerpadla v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu av bazénoch, kde sú ľudia v kontakte s vodou. Pri čerpaní vody úžitkovej, prevádzkovej, prípadne vody zvláštnej (napr. minerálnej, banskej, atď.) je nutné dodržať uvedené medzné znečistenie a koncentráciu vodíkových iónov, aby nedošlo k zníženiu životnosti a spoľahlivosti čerpadla. Výrobca je schopný dodať čerpadlo UNIQUA AQUA s dĺžkou kábla podľa požiadavky zákazníka. Maximálna teplota čerpanej kvapaliny je 35 °C. Čerpadlo je možné používať v polohe vertikálnej, horizontálnej aj šikmej. Konštrukcia Sústrojenstvo UNIQUA AQUA sa skladá z jednovretenového hydrostatického čerpadla az ponorného elektromotora. Hlavnou časťou čerpadla je stator s gumovou vložkou, v ktorého dutine sa otáča vreteno. Elektromotor je asynchrónny trojfázový. Užívateľ je povinný chrániť elektromotor proti preťaženiu nadprúdovou ochranou (motorovým spúšťačom). Pripojovací elektrický kábel je v špeciálnej vývodke dokonale utesnený proti prieniku čerpanej kvapaliny a zabezpečený proti vytrhnutiu. Priesak vody do priestoru elektromotora je znemožnený mechanickou upchávkou a guferom. Výrobok je chránený úžitkovým vzorom a patentom.
PopisNa stiahnutie
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveniePovoliť všetko