čerpadlo vretenové UNIQUA AQUA T60-56 4"; 1,1kW; 400V

Napätie 400 V / Max. výtlačná výška 80 m / Max. prietok 56 l/min / Max. ponor 20 m / dĺžka kábla 15 m.
Obrázek
-6 %
Doprava zdarma
Obrázek
Graf
Bežná cena s DPH 349,4 EUR 327,6 EUR 270,7 EUR bez DPH
Kúpiť
Poptat
Dočasně nedostupné
Osobne v predajni:na vyžiadaniePrepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie
KódCVT 1011-15PNprůtok 56l/min-ponor 20 m-délka kabelu 15 m / 2/23VýrobcaČERPACÍ TECHNIKA
Automatická tepelná ochrana:ANO
Délka kabelu [m]15 m
Jmenovité napětí [V]:380V~440V
Jmenovitý proud [A]:1,9 A
Plovákový vypínačNE
Ponor maximální [m]20 m
Průměr DN výtlaku1" RP vnitřní závit
Průtok maximální [l/min]56 litrů/min
Těleso čerpadlaNerezová ocel
Typ ucpávky:Mechanická - karbon/keramika
Výkon elektromotoru [kW]1,10 kW
Výtlak maximální [m]80 m
zobraziť všetko skryť
K tomuto produktu môžete získať za zvýhodnenú cenu
Napätie 400 V Max. výtlačná výška 80 m Max. prietok 56 l/min Max. ponor 20 m Nominálny prúd 1,9 A Priemer výtlaku 1 „Priemer čerpadla 92 mm Pracovný dovolený výtlak 60 m, dĺžka kábla 15 m.

Technická špecifikácia ponorné vretenové čerpadlo nerezo liatinová konštrukcia karbidová mechanická upchávka SiC/SiC prívodný kábel 15 m (na prianie 25,30,35,40,45 m) maximálny priemer čerpadla 92 mm asynchrónny elektromotor s tepelnou ochranou vinutia Použitie čerpanie čistej vody zo studní čerpanie čistej vody z podzemných vrtov zavlažovacie systémy zásobovanie domácností pitnou vodou Ponorné čerpadlo UNIQUA AQUA je určené na čerpanie čistej vody, vody úžitkovej a vody prevádzkovej. Čerpadlo je vhodné na čerpanie vody zo studní, z vrtov s minimálnym priemerom 100 mm na napájanie domácich vodární a vodovodov, prípadne na postrek v záhradníctve, s maximálnym ponorom v čerpanej kvapaline 20 metrov. Čerpadlo nie je určené na čerpanie odpadovej vody. Použitie čerpadla na čerpanie horľavých kvapalín, toxických a agresívnych (zásady, kyseliny) látok, ropných produktov a olejov všetkých druhov nie je dovolené. Tiež je zakázané použitie čerpadla v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu av bazénoch, kde sú ľudia v kontakte s vodou. Pri čerpaní vody úžitkovej, prevádzkovej, prípadne vody zvláštnej (napr. minerálnej, banskej, atď.) je nutné dodržať uvedené medzné znečistenie a koncentráciu vodíkových iónov, aby nedošlo k zníženiu životnosti a spoľahlivosti čerpadla. Výrobca je schopný dodať čerpadlo UNIQUA AQUA s dĺžkou kábla podľa požiadavky zákazníka. Maximálna teplota čerpanej kvapaliny je 35 °C. Čerpadlo je možné používať v polohe vertikálnej, horizontálnej aj šikmej. Konštrukcia Sústrojenstvo UNIQUA AQUA sa skladá z jednovretenového hydrostatického čerpadla az ponorného elektromotora. Hlavnou časťou čerpadla je stator s gumovou vložkou, v ktorého dutine sa otáča vreteno. Elektromotor je asynchrónny trojfázový. Proti prehriatiu je chránený tepelnou poistkou (krátkodobo ochráni motor pred zničením). Užívateľ je povinný chrániť elektromotor proti preťaženiu nadprúdovou ochranou (motorovým spúšťačom). Pripojovací elektrický kábel je v špeciálnej vývodke dokonale utesnený proti prieniku čerpanej kvapaliny a zabezpečený proti vytrhnutiu. Priesak vody do priestoru elektromotora je znemožnený mechanickou upchávkou a guferom. Výrobok je chránený úžitkovým vzorom a patentom.
PopisNa stiahnutie
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveniePovoliť všetko