čerpadlo s 20m káblom UNIQUA AQUA J80-36 4", 0,9 kW, 230V

Napätie 230 V, Max. výtlačná výška 100 m, Max. prietok 36 l/min, Max. ponor 20 m
Obrázek
-6 %
Odporúčame
Doprava zdarma
Obrázek
Graf
Bežná cena s DPH 439,1 EUR 411,7 EUR 340,2 EUR bez DPH
Kúpiť
Poptat
Skladem ext. 1 ks
Osobne v predajni:streda 10.7Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 11.7
KódCVJ 1009-20PNprůtok 36l/min-ponor 20 m-délka kabelu 20 m/1/23VýrobcaČERPACÍ TECHNIKA
Automatická tepelná ochrana:ANO
Délka kabelu [m]15 m
Jmenovité napětí [V]:230V~240V
Jmenovitý proud [A]:4,2 A
Plovákový vypínačNE
Ponor maximální [m]20 m
Průměr DN výtlaku1" vnější závit (34 mm)
Průtok maximální [l/min]36 litrů/min
Těleso čerpadlaLitina, Nerezová ocel
Typ ucpávky:Mechanická - karbon/keramika
Výkon elektromotoru [kW]0,90 kW
Výtlak maximální [m]100 m
zobraziť všetko skryť
K tomuto produktu môžete získať za zvýhodnenú cenu
Napätie 230 V Max. výtlačná výška 100 m Max. prietok 36 l/min Max. ponor 20 m Nominálny prúd 4,2 A Priemer výtlaku 1 " Hmotnosť 14,8 kg Priemer čerpadla 92 mm Pracovný dovolený výtlak 80 m

Technická špecifikácia ponorné vretenové čerpadlo nerezo liatinová konštrukcia karbidová mechanická upchávka SiC/SiC prívodný kábel 15m (na prianie 25,30,35,40,45m) maximálny priemer čerpadla 92 mm asynchrónny elektromotor s tepelnou ochranou vinutie spúšťací sk čistej vody zo studní čerpania čistej vody z podzemných vrtov zavlažovacie systémy zásobovania domácností pitnou vodou Ponorné čerpadlo UNIQUA AQUA je určené na čerpanie čistej vody, vody úžitkovej a vody prevádzkovej. Čerpadlo je vhodné na čerpanie vody zo studní, z vrtov s minimálnym priemerom 100 mm na napájanie domácich vodární a vodovodov, prípadne na postrek v záhradníctve, s maximálnym ponorom v čerpanej kvapaline 20 metrov. Čerpadlo nie je určené na čerpanie odpadovej vody. Použitie čerpadla na čerpanie horľavých kvapalín, toxických a agresívnych (zásady, kyseliny) látok, ropných produktov a olejov všetkých druhov nie je dovolené. Tiež je zakázané použitie čerpadla v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu av bazénoch, kde sú ľudia v kontakte s vodou. Pri čerpaní vody úžitkovej, prevádzkovej, prípadne vody zvláštnej (napr. minerálnej, banskej, atď.) je nutné dodržať uvedené medzné znečistenie a koncentráciu vodíkových iónov, aby nedošlo k zníženiu životnosti a spoľahlivosti čerpadla. Výrobca je schopný dodať čerpadlo UNIQUA AQUA s dĺžkou kábla podľa požiadavky zákazníka. Maximálna teplota čerpanej kvapaliny je 35 °C. Čerpadlo je možné používať v polohe vertikálnej, horizontálnej aj šikmej. Konštrukcia Sústroje UNIQUA AQUA sa skladá z jednovretenového hydrostatického čerpadla az ponorného elektromotora. Hlavnou časťou čerpadla je stator s gumovou vložkou, v ktorého dutine sa otáča vreteno. Elektromotor je asynchrónny jednofázový. Proti prehriatiu je chránený tepelnou poistkou (krátkodobo ochráni motor pred zničením). Užívateľ je povinný chrániť elektromotor proti preťaženiu nadprúdovou ochranou (motorovým spúšťačom). Pripojovací elektrický kábel je v špeciálnej vývodke dokonale utesnený proti prieniku čerpanej kvapaliny a zabezpečený proti vytrhnutiu. Priesak vody do priestoru elektromotora je znemožnený mechanickou upchávkou a guferom. Výrobok je chránený úžitkovým vzorom a patentom.
PopisNa stiahnutie
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveniePovoliť všetko