čerpadlo kalové s 10m káblom UNIQUA CESSPIT J14 P 1,15kW 230V plavák

UNIQUA CESSPIT Napätie 230 V Maximálna výtlačná výška 13 m Maximálny prietok 300 l / min Maximálny ponor 6,5 m Nominálny prúd 5,2 A Priemer DN výtlaku (1 2/4 "= 6/4") Hmotnosť 15,5 kg
Obrázek
Doprava zdarma
Obrázek
Graf
287,8 EUR 237,9 EUR bez DPH
Kúpiť
Poptat
Skladem ext. 1 ks
Osobne v predajni:tomorrowPrepravnou spoločnosťou:pozítří
KódČŠPUJ 1150-10VýrobcaČERPACÍ TECHNIKA
Automatická tepelná ochrana:ANO
Délka kabelu [m]10 m
Jmenovité napětí [V]:230V~240V
Jmenovitý proud [A]:5,2 A
Oběžné kolo nebo vřetenolitinové otevřené
Plovákový vypínačANO
Ponor maximální [m]6,5
Průměr DN výtlaku6/4"
Průtok maximální [l/min]300 litrů/min
Rozměry [mm]:435 výška(v);235 (š) max
Těleso čerpadlaNerezová ocel
Typ ucpávky:Mechanická - karbon/keramika
Výkon elektromotoru [kW]1,15 kW
Výtlak maximální [m]13 m
zobraziť všetko skryť
K tomuto produktu môžete získať za zvýhodnenú cenu

UNIQUA CESSPIT

  • Napätie 230 V
  • Maximálna výtlačná výška 13 m
  • Maximálny prietok 300 l / min
  • Maximálny ponor 6,5 m
  • Nominálny prúd 5,2 A
  • Priemer DN výtlaku (1 2/4 "= 6/4")
  • Hmotnosť 15,5 kg


Technická špecifikácia ponorné kalové jednostupňové čerpadlo nerez liatinová konštrukcia karbidová mechanická upchávka SiC / SiC olejová skriňa liatinové otvorené obežné koleso typu VORTEX (VOX) priechodnosť častí do 20 mm asynchrónny elektromotor s tepelnou ochranou vinutia prívodný kábel 10 m nerezový rezací nôž plavákový spínač Použitie čerpanie kalových jám čerpanie žúmp a septikov čerpanie nádrží a bazénov zavlažovací systém Ponorné kalové čerpadlo UNIQUA CESSPIT je určené k čerpaniu silne znečistených odpadových vôd s vysokou hustotou, tj. na čerpanie žúmp a septikov, kalových nádrží, odpadových vôd, priemyslových vôd. Použitie čerpadla na čerpanie horľavých kvapalín, toxických a agresívnych (zásady, kyseliny) látok nie je dovolené. Tiež je zakázané použitie čerpadla v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu. Výrobca môže čerpadlo dodať s rôznou dĺžkou kábla podľa priania zákazníka. Čerpadlo je možné používať v pracovnej polohe vertikálne, horizontálne i šikmé. Konštrukcia Čerpadlo UNIQUA CESSPIT je vybavené elektromotorom na spoločnej hriadeli ako jeden kompaktný hermetický celok so sacím otvorom umiestneným v spodnej časti. Čerpadlo je jednostupňové s obežným okolo typu Vortex. Elektromotor je jednofázový, asynchrónny a je chránený proti prieniku čerpanej kvapaliny mechanickou upchávkou, olejovú skriňou (naplnenú rafinovaným repkovým olejom) a guferom. Motor je chránený proti prehriatiu samočinnou vratnou tepelnou poistkou (krátkodobo ochráni motor pred zničením). Pripojovací elektrický kábel je v špeciálnej vývodke dokonale utesnený proti prieniku čerpanej kvapaliny a je zabezpečený proti vytrhnutiu. Používateľ je povinný chrániť elektromotor proti preťaženiu nadprúdovou ochranou (motorovým spúšťačom).
PopisNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies