CDZH zinkový sprej 400ml, teplotne odolný Codex

CDZH - Zinkový sprej (farba) VLASTNOSTI: Zinková spray predstavuje výbornú ochranu pred koróziou a môžeme ho použiť ako vynikajúci prostriedok pri príprave rôznych základných kovov na pozinkovanie. Veľmi dobré výsledky dosahuje aj pri železných a farebných kovoch. Rýchlo sušiace sa ochrana pred koróziou Vďaka vysokému podielu kovov nepredstavuje problém pri zváraní Vysoká priľnavosť a odolnosť voči treniu Vysoká odolnosť voči vode a nečistote Rovnaká farba ako práve pozinkované kovy Pred lakovaním nie je treba naniesť základné farby
Obrázek
11,55 EUR 9,55 EUR bez DPH
Kúpiť
Poptat
Skladem
Osobne v predajni:tomorrowPrepravnou spoločnosťou:pozítří
KódCHB 27351-CPNCHC 27351VýrobcaCODEX

CDZH - Zinkový sprej ( barva )

VLASTNOSTI:

Zinková spray představuje výbornou ochranu před korozí a můžeme ho použít jako vynikající prostředek při přípravě různých základních kovů na pozinkování. Velmi dobré výsledky dosahuje i při železných a barevných kovech.

  • Rychle sušící se ochrana před korozí
  • Díky vysokému podílu kovů nepředstavuje problém při svařování
  • Vysoká přilnavost a odolnost vůči tření
  • Vysoká odolnost vůči vodě a nečistotě
  • Stejná barva jako právě pozinkované kovy
  • Před lakováním není třeba nanést základní barvy


V produktovém řádu Codex aerosolové spreje vam Codex nabízí komplexní sortiment spolehlivých výrobků s širokou paletou využití pro průmyslové účely, při zpracování prací, údržbě, opravách, iv oblasti všeobecného použití pro mazání a maštění.

Produkty, které vám nabízejí, jsou vyrobeny pomocí nových ekologicky příznivých metod a jsou pro efektivní a ekologické využití.

Popis