1,50 kW / ZN 6M_230V_betónový vibrátor

230 V / 1,5 kW / B3 pätkový_6 m
Obrázek
Novinka
Obrázek
Obrázek (1)
197,5 EUR 163,2 EUR bez DPH
Kúpiť
Poptat
Skladem ext. 1 ks
Osobne v predajni:tomorrowPrepravnou spoločnosťou:pozítří
Kód301500-ZN-6MPN6/24

Trojfázový Betónový vibrátor pätkový B3, 230 V.

  • dĺžka 6 m
  • v hliníkovom puzdre as liatinovými ložiskovými prírubami
  • krytie IP65, trieda izolácie F,
  • nepretržitú prevádzku S1.
  • s garanciou najnižšej ceny
  • Rozmery: (dĺžka x šírka x výška v mm)
  • Hmotnosť: 23 kg

Betónový vibrátor

Proces prípravy betónu na stavenisku vyžaduje vhodné premiešanie, ktoré zabráni vzniku vzduchových bublín a zároveň zabráni delaminácii zmesi. V opačnom prípade obmedzí svoj potenciál a nebude poskytovať vhodné prevádzkové podmienky. Užitočným zariadením je vibrátor na hutnenie betónu . Zariadenia s vlastnosťami zameranými na technické aspekty sa delia na povrchové, zapustené a nalepovacie modely. Naša ponuka zahŕňa profesionálny elektrický vibrátor betónu na priemyselné použitie. Vďaka vysokej frekvencii bude zariadenie dobre fungovať aj v tých najnáročnejších podmienkach a zaručí maximálnu účinnosť a efektivitu.

Zhutňovač betónu - aký typ zariadenia si vybrať?

Pri rozhodovaní o nákupe betónového vibrátora by ste mali vziať do úvahy frekvenciu používania stavebných strojov. Pravidelná a dlhodobá prevádzka vyžaduje úpravu parametrov vo vysokej frekvencii, čo ovplyvní nielen rýchlosť práce, ale taktiež zníži riziko poruchy. Nami odporúčaný zhutňovač betónu je vybavený vysoko kvalitným motorom, ktorý splní aj tie najnáročnejšie očakávania. Jednoduchá konštrukcia v kombinácii s účinným systémom zodpovedným za nepretržitú prevádzku pri najvyššej rýchlosti umožňuje rýchly proces prípravy zmesi. Obzvlášť obľúbený je plošný vibrátor na betón namontovaný na debnení alebo vibračnom stole. Je ideálny na zhutňovanie pôdy a povrchov s plastovou úpravou.


Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveniePovoliť všetko