2,2 kW / 1400_IE1_MSH 90L 2-4_230/400V_D/Y_ brzdové motory

Brzdový elektromotor Tvrdá brzda s brzdným momentom 16 Nm
Obrázek_B3
Obrázek_B3
Obrázek_B35
Kód0075242PNIE1_11/23 VýrobcaPRO MOTOR

 

Typ MSH 90L2-4

·Moc 2,2kW

· Otáčky 1400 ot./min

· Priemer hriadeľa 24mm

· Rozstup labiek 140X125

· Hliníkové puzdro
· Liatinové ložiskové štíty

·Napätie 230/400V

·Star Connecting

·Tvrdá brzda s brzdným momentom 16Nm

·Brzda je napájaná usmerňovačom zo svoriek motora

 

Brzda je vybavená uvoľnením umožňujúcim otáčanie hriadeľa motora

 

 

Chladenie

Motory sú chladené vlastnou ventiláciou (IC 411 acc. With IEC 60034-6) a sú vybavené syntetickým dvojcestným axiálnym ventilátorom. Motory musia byť montované tak, aby bola zaistená minimálna vzdialenosť medzi vekom ventilátora a najbližším komponentom tak, aby nebola ovplyvnená cirkulácia vzduchu. Motory z IEC veľkosti rámu 63 a vyššie môžu byť vybavené nezávisle pracujúcim externým ventilátorom ak treba. Chladenie potom dostáva miesto cez axiálny ventilátor namontovaný na štandardné ventilátorového veko. Tento design by mal byť inštalovaný v prípadoch, kde motor pracuje s frekvenčným meničom. Potom môže motor pracovať konštantnými otáčkami, nižšími rotačnými rýchlosťami alebo pri vyššej zavádzať frekvenciu. Motory s druhým hriadeľom sa vylučujú z tejto možnosti.

Trieda izolácie

Motory sú štandardne vybavené izolačnými materiálmi triedy F (smaltový drôt, izolačné materiály, impregnačná živica). Štandardný design motorov všeobecne zotrváva pod maximálnym teplotným limitom 80K, ktorý vyhovuje prebytočnej teplote triedy B. Opatrné zvolenie izolácie systémových komponentov umožňuje používanie motorov s operáciami frekvenčného meniča v tropických podmienkach a pri normálnej úrovni vibrácií. Pri plánovanom používaní motora v chemicky agresívnom prostredí alebo na miestach s veľkou vlhkosťou odporúčame komunikáciu so zákazníckym centrom. Na vyžiadanie môžu byť motory tiež dodané so špecifikačnou triedou H.

Typ ochrany

Štandardne je k motorom dodávaná ochrana typu IP55. Pokiaľ je to nutné, je možné dodať aj vyššiu úroveň ochrany. Všetky motory inštalované vonku musia byť chránené proti priamemu slnečnému žiareniu. Ak sú montované vertikálne s hriadeľom smerujúcim nadol, v takom prípade by mal motor obsahovať kryt, ktorý chráni pred vodou a inými cudzími časticami.

Tepelná Ochrana Vinutie

Motory môžu byť vybavené integrovanými tepelnými sondami, ktoré ochraňujú vinutie od nadmernej teploty v prípadoch nedostatočnej ventilácie alebo preťaženia. Motory, ktoré používajú operácie frekvenčného meniča by mali stále mať dodatočnú ochranu. K dispozícii sú tieto možnosti ochrany:

Z-TO: Tri bimetalové sondy so zodpovednou teplotou 150 ° C vo vinutí.

Toto ochranné zariadenie obsahuje zapuzdrený bimetalový pásik, ktorý v prípade prehriatia otvorí kontakty obvodu. Ak teplota opäť klesne kontakty sa zatvoria. Tieto tri bimetalové pásky s bežne zatvorenými kontaktmi sú obvykle zapojené do série na pomocnú svorkovnicu.

Z-DK: Tri PTC-termistory so zodpovednou teplotou 150 ° C.

Štandardne sa používajú pri veľkostiach rámu 160-355. Tieto termistory obsahujú polovodič, ktorý ukazuje veľkostné zmeny v odpore len pred prehriatím. Bežne sa používajú termistory s kladným teplotným koeficientom. Výhoda týchto senzorov je, že dokážu zistiť malé teplotné rozdiely vo veľmi spoľahlivom čase a nevykazujú žiadne známky použitia. Na rozdiel od bimetalových teplotných sond, termistory nemôžu priamo prepnúť relé obvodu, takže musí byť nainštalovaná špeciálna vypínacia jednotka. Tri PTC-termistory sú zapojené do série na pomocnú svorkovnicu.

 

PopisNa stiahnutie
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveniePovoliť všetko