držiak uhlíka AG 8-115

Pozícia č. 118 / Náhradný diel pre uhlové brúsky Milwaukee
Pozice č. 118
-1 %
Bežná cena s DPH 1,44 EUR 1,42 EUR 1,17 EUR bez DPH
Kúpiť
Poptat
Skladem
Osobne v predajni:nowPrepravnou spoločnosťou:pondelok 7.12
KódNRMi 4931368633PN( 118 )No.:4000403241 VýrobcaMilwaukee
Obchodní název Milwaukee-AEGAG8-115 (4000381394), AG8-115 (4000385751), AG8-115 (4000403216), AG8-115 (4000403241), AG8-115 (4000415158), AG8-115DMS (4000442771), AG8-115Q (4000381377), AG8-115Q (4000381390), AG8-115Q (4000385051), AG8-115Q (4000385531), AG8-115Q (4000403229), AG8-115QX (4000381374), AG8-115QX (4000385041), AG8-115QX (4000403223)
Pozícia č. 118 / Náhradný diel pre uhlové brúsky Milwaukee

Pozícia Položka Názov ............................................... .................................................. .................................................. ....................... 1 66591572 Upínacia matica EBU 15 2 66592130 Príruba EBU 15 3 66775693 Vreteno EBU 15 B 6 614855 Skrutka M4x16 SF Plus 7 66775572 Ložiskové veko EBU 15 B 9 66591997 Vyrovnávacia podložka EBU 15 B 9 66592506 Vyrovnávacia podložka EBU 15 10 66592002 Dištančné krúžok EBU 15 B 11 66623863 Ložisko 6002 ZZ C3 AS2 S2 13 66405420 Prevod úplný EBU 15 B 14 614481 Poistný krúžok 6 15 66615247 Ihlové puzdro HK 0609 16 66775540 Prevodová skriňa EBU 15 B 17 615243 O-krúžok 6x1 18 591286 Podložka EBU 12 19 66595478 Pružina EBU 12 20 766257 Blokovací čap EBU 15 21 625546 Skrutka 5x25 Eco-syn 22 66775634 Prídavné držadlo úplné EBU 15 24 66593960 Tesniace šnek EBU 15 25 66623814 Ložisko 629 A 4T1X DD MC5 E 26 66592507 Veko EBU 15 27 634676 Skrutka M4x10 28 66406506 Rotor vyvážený EBU 15 B 29 66623810 Ložisko 627 T1X DD1 MC5 E 30 66591263 Vyrovnávacia podložka MP 050 31 66591242 Vyrovnávacia podložka MP 050 32 66593471 Vzduchovodná vložka MP 050 33 66595416 Stator vinutý EBU 15 B 34 614776 Skrutka PT 40x60 / 30 KL 38 622885 Motorová skriňa MP 050.00 39 625545 Skrutka 4x25 Eco-syn 40 614778 Skrutka PT 40x16 K 41 66620258 Veko kefy MR 058.10 42 66592428 Pérová vložka MP 050 43 66627033 Kefy sada EBU 15 G 44 66625249 Držiak kefy MP 050 45 66620259 Veko kefy MR 058.10 46 66594977 Držadlo EBU 15 B 47 66593250 Príchytka EV 10-2 48 614336 Skrutka M4x14 49 66592091 Kondenzátor EBU 12 50 66615281 Spínač Marquardt 1281.0106 51 614318 Skrutka M4x20 52 66404443 objímkou H05 53 66406571 Pohyblivý prívod H05 RN-F EURO 54 66619743 Kľúč EBU 15 55 66405980 Kryt úplný EBU 15 B 56 615433 Podložka 5.3 57 614460 Skrutka M5x16 58 616047 Kľúč 4 60 623325 Skrutka M4x12 K SF
Popis