čerpadlo s 1m káblom UNIQUA AQUA J80-36 M2009-3 Sumoto 1kW 230V

Olejový motor UNIQUA AQUA. Súčasťou čerpadla je spúšťací skriňa s rozbehovým kondenzátorom a vypínačom. Napätie 230 V Max. výtlačná výška 100 m Max. prietok 36 l / min Max. ponor 60 m Nominálny prúd 5,9 A Priemer výtlaku 1 " Priemer čerpadla 73 mm Pracovné dovolený výtlak 80 m, dĺžka kábla 1m.
Obrázek
Doprava zdarma
Obrázek
Graf
603,0 EUR 498,4 EUR bez DPH
Kúpiť
Poptat
Skladem ext. 1 ks
Osobne v predajni:pozítříPrepravnou spoločnosťou:streda 29.6
KódČVJV 1100-01PNprůtok 36l/min - ponor 60 m - délka kabelu 1 mVýrobcaČERPACÍ TECHNIKA
Automatická tepelná ochrana:NE
Délka kabelu [m]1 m
Jmenovité napětí [V]:230V~240V
Jmenovitý proud [A]:5,9 A
Konzola ( připevnění)--
Oběžné kolo nebo vřetenovřetenové
Plovákový vypínačNE
Ponor maximální [m]60 m
Průměr DN výtlaku1" vnější závit (34 mm)
Průtok maximální [l/min]36 litrů/min
Regulace otáček--
Rozměry [mm]:--
Těleso čerpadlaKorozivzdorná ocel a litina
Typ ucpávky:Mechanická - karbon/keramika
Výkon elektromotoru [kW]1,10 kW
Výtlak maximální [m]100 m
Zpětná klapka--
zobraziť všetko skryť

Olejový motor UNIQUA AQUA.

Súčasťou čerpadla je spúšťací skriňa s rozbehovým kondenzátorom a vypínačom.

  • Napätie 230 V
  • Max. výtlačná výška 100 m
  • Max. prietok 36 l / min
  • Max. ponor 60 m
  • Nominálny prúd 5,9 A
  • Priemer výtlaku 1 "
  • Priemer čerpadla 73 mm
  • Pracovné dovolený výtlak 80 m,
  • dĺžka kábla 1m.


Technická špecifikácia ponorné vretenové čerpadlo nerez liatinová konštrukcia karbidová mechanická upchávka SiC / SiC prívodný kábel (na želanie 25,30,35,40,45m) maximálny priemer čerpadla 73mm asynchrónny elektromotor s tepelnou ochranou vinutia spúšťací skriňa s rozbehovým kondenzátorom a vypínačom Použitie čerpanie čistej vody zo studní čerpanie čistej vody z podzemných vrtov zavlažovacie systémy zásobovanie domácnosti pitnou vodou Ponorné čerpadlo UNIQUA AQUA je určené na čerpanie čistej vody, vody úžitkovej a vody prevádzkové. Čerpadlo je vhodné na čerpanie vody zo studní, z vrtov s minimálnym priemerom 80 mm pre napájanie domácich vodární a vodovodov, prípadne k postreku v záhradníctve, s maximálnym ponorom v čerpanej kvapaline 60 metrov. Čerpadlo nie je určené pre čerpanie odpadovej vody. Použitie čerpadla na čerpanie horľavých kvapalín, toxických a agresívnych (zásady, kyseliny) látok, ropných produktov a olejov všetkých druhov nie je dovolené. Tiež je zakázané použitie čerpadla v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu a v bazénoch, kde sú ľudia v kontakte s vodou. Pri čerpaní vody úžitkovej, prevádzkovej, prípadne vody zvláštne (napr. Minerálne, banské, atď.) Je nutné dodržať uvedenú hraničnú znečistenia a koncentráciu vodíkových iónov, aby nedošlo k zníženiu životnosti a spoľahlivosti čerpadla. Výrobca je schopný dodať čerpadlo UNIQUA AQUA s dĺžkou kábla podľa požiadavky zákazníka. Maximálna teplota čerpanej kvapaliny je 35 ° C. Čerpadlo je možné používať v polohe vertikálne, horizontálne i šikmé. Konštrukcia Sústrojenstvo UNIQUA AQUA sa skladá z jednovřetenového hydrostatického čerpadla az ponorného elektromotora. Hlavnou časťou čerpadla je stator s gumovou vložkou, v ktorého dutine sa otáča vreteno. Elektromotor je asynchrónny jednofázový. Používateľ je povinný chrániť elektromotor proti preťaženiu nadprúdovou ochranou (motorovým spúšťačom). Pripojovací elektrický kábel je v špeciálnej vývodke dokonale utesnený proti prieniku čerpanej kvapaliny a zabezpečený proti vytrhnutiu. Presakovanie vody do priestoru elektromotora je znemožnený mechanickou upchávkou a guferom. Výrobok je chránený úžitkovým vzorom a patentom.
PopisNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies