čerpadlo kalové s 10m kabelemUNIQUA CESSPIT T20 S 1,15kW 400V

UNIQUA CESSPIT Napätie 400 V Max. výtlačná výška 16 m Max. prietok 210 l / min Max. ponor 6,5 m Nominálny prúd 1,9 A Priemer výtlaku 6/4-C3 " Hmotnosť 16 kg
Obrázek
Doprava zdarma
Obrázek
Graf
324,3 EUR 268,0 EUR bez DPH
Kúpiť
Poptat
Skladem ext. 1 ks
Osobne v predajni:tomorrowPrepravnou spoločnosťou:pozítří
KódCKTU 1151PNprůtok 210 l/min - ponor 6,5 m - délka kabelu 10 mVýrobcaČERPACÍ TECHNIKA
Automatická tepelná ochrana:NE
Délka kabelu [m]10 m
Jmenovité napětí [V]:380V~400V
Oběžné kolo nebo vřetenolitinové otevřené
Plovákový vypínačNE
Ponor maximální [m]6,5 m
Průměr DN výtlaku6/4-C3"
Průtok maximální [l/min]210 litrů/min
Rozměry [mm]:420 výška(v);240 (š) max
Těleso čerpadlaNerezová ocel
Typ ucpávky:Mechanická - karbon/keramika
Výkon elektromotoru [kW]1,15 kW
Výtlak maximální [m]16 m
zobraziť všetko skryť

UNIQUA CESSPIT

  • Napätie 400 V
  • Max. výtlačná výška 16 m
  • Max. prietok 210 l / min
  • Max. ponor 6,5 m
  • Nominálny prúd 1,9 A
  • Priemer výtlaku 6/4-C3 "
  • Hmotnosť 16 kg


technická špecifikácia ponorné kalové jednostupňové čerpadlo nereže liatinová konštrukcia karbidová mechanická upchávka SiC / SiC olejová skriňa liatinové otvorené obežné koleso typu VORTEX (VOX) priechodnosť častí do 5mm asynchrónny elektromotor bez tepelnej ochrany vinutia prívodný kábel 10 m použitie čerpanie kalových jám čerpanie žúmp a septikov čerpanie nádrží a bazénov zavlažovací systém Ponorné kalové čerpadlo UNIQUA CESSPIT je určené k čerpaniu silne znečistených odpadových vôd s vysokou hustotou, tj. Na čerpanie žúmp a septikov, kalových nádrží, odpadových vôd, priemyslových vôd. Použitie čerpadla na čerpanie horľavých kvapalín, toxických a agresívnych (zásady, kyseliny) látok nie je dovolené. Tiež je zakázané použitie čerpadla v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu. Výrobca môže čerpadlo dodať s rôznou dĺžkou kábla podľa priania zákazníka. Čerpadlo je možné používať v pracovnej polohe vertikálne, horizontálne i šikmé. konštrukcia Čerpadlo UNIQUA CESSPIT je vybavené elektromotorom na spoločnej hriadeli ako jeden kompaktný hermetický celok so sacím otvorom umiestneným v spodnej časti. Čerpadlo je jednostupňové s obežným okolo typu Vortex. Elektromotor je jednofázový, asynchrónny a je chránený proti prieniku čerpanej kvapaliny mechanickou upchávkou, olejovú skriňou (naplnenú rafinovaným repkovým olejom) a guferom. Pripojovací elektrický kábel je v špeciálnej vývodke dokonale utesnený proti prieniku čerpanej kvapaliny a je zabezpečený proti vytrhnutiu. Používateľ je povinný chrániť elektromotor proti preťaženiu nadprúdovou ochranou (motorovým spúšťačom) viď schéma zapojenia. Výrobok je chránený úžitkovým vzorom a patentom.
PopisNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies