06C03 lepidlo na ložiská 50ml do 0,15mm Codex

Kyanoakrilátová sekundové lepidlá: (do vôľa 0,15 mm) Anaeróbne lepidlá Codex sa používajú všade tam, kde je potreba upevniť respektíve prilepiť ložiská alebo valcové diely. Tekutý náter umožňuje stopercentnú styk kovových povrchov, s čím zabraňuje stále kontaktné korózii, vzniku hrdze a vymedzuje vôľu v radiálnom a axiálnom smere vyhľadom k osi. S anaeróbnymi lepidlami Codex dosiahnete perfektné tesnenia najrôznejších materiálov, pričom je zaťaženie rovnomerne rozdelené po celom povrchu. produkty: 06C03 - Tmely - veľmi silné 06C38 - Tmely - veľmi silné 06C48 - Tmely - veľmi silné, odolné voči teplotám
Obrázek
-3 %
Bežná cena s DPH 28,91 EUR 28,17 EUR 23,28 EUR bez DPH
Kúpiť
Poptat
Skladem 1 ks
Osobne v predajni:nowPrepravnou spoločnosťou:tomorrow
KódCHL 27340-CVýrobcaCODEX

 Kyanoakrilátová sekundové lepidla:  ( do vůle 0,15 mm ) 

Anaerobní lepidla Codex se používají všude tam, kde je potřeba upevnit respektive přilepit ložiska nebo válcové díly. Tekutý nátěr umožňuje stoprocentní styk kovových povrchů, s čímž zabraňuje stále kontaktní korozi, vzniku rzi a vymezuje vůli v radiálním a axiálním směru vyhľadom k ose. S anaerobními lepidly Codex dosáhnete perfektní těsnění nejrůznějších materiálů, přičemž je zatížení rovnoměrně rozdělené po celém povrchu.

produkty:

  • 06C03 - Tmely - velmi silné
  • 06C38 - Tmely - velmi silné
  • 06C48 - Tmely - velmi silné, odolné vůči teplotám
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies